Wyposażenie domu

Dom zbudowany jest wyłącznie z naturalnych materiałów (drewna, ceramiki i wosku pszczelego). Na parterze znajduje się duża kuchnia otwarta na salon, pokój gościnny z dwoma jednoosobowymi łóżkami, przedpokój, łazienka i sauna. Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie, salon oraz łazienka z wanną i WC. Dom zapewnia swobodny wypoczynek 8 osobom.

 

Kuchnia
Wyposażona jest w komplet naczyń, płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową i lodówkę. Oprócz tego posiada tradycyjną kuchnię na drewno z piekarnikiem oraz duży prawdziwy piec chlebowy. 

Łazienki
Łazienka na parterze oprócz umywalki i WC wyposażona jest w kabinę prysznicow. Zaś łazienka na piętrze posiada wannę.

 

Sypialnie
Dom posiada trzy oddzielne sypialnie – jedną dwuosobową z pojedynczymi łózmaki, jedną trzyosobową w konfiguracji jedno łóżko dwuosobowe + jedno pojedyncze oraz jedną trzyosobową z trzema jednoosobowymi łóżkami. Łóżka wykonane są z naturalnego drewna, każda z sypialni wyposażona jest też w stoliki, szafki i lampki nocne. 

Pozostałe pokoje
Na piętrze znajduje się również salon telewizyjny, w którym oprócz telewizora i odtwarzacza DVD znajduje się komplet mebli wypoczynkowych i rozkładana sofa.

 

Sauna
Wypoczynek w saunie umożliwia nowoczesny fiński piec elektryczny, na którym można ustawić dowolną temperaturę i wilgotność, dzięki czemu sauna może być sucha lub mokra. W saunie zmieści się od 4 do 6 osób jednocześnie.

Dodatkowo dom posiada

  • kominek w salonie na parterze
  • pralkę
  • żelazko i deskę do prasowania
  • duży balkon
  • ogrzewanie kominkowe lub elektryczne i podłogowe
wstecz